Ověření předplatného

V tomto (2.6) vydání Mobilních Faktur dochází ke zjednodušení procesu ověřování předplatného. Sice k němu dochází jen jednou do měsíce (vždy, když poprvé po začátku nového měsíce generujeme PDF fakturu), zato ale při tom došlo k nepříjemnému vyrušení – museli jsme se přesunout na obrazovku Předplatné a tam zmáčknout tlačítko Ověřit. Odteď můžeme spustit ověření předplatného přímo z dialogu, kde se objeví hláška „Informace o Vašem předplatném jsou zastaralé.“

Další drobné vylepšení spočívá ve zvýraznění tlačítka OVĚŘIT na obrazovce Předplatné oranžovým podbarvením. Snad už od teď nebudou přicházet objednávky odeslané nedopatřením, kdy uživatelé použili tlačítko OBJEDNAT v dolní části této obrazovky.

A poslední novinka se projeví u neplátců DPH. Do této chvíle se u Odběratelů nezobrazovalo DIČ vůbec. Důvod byl ten, že to z hlediska účetních a daňových zákonů není potřeba. Nicméně zákazníci některých z vás to požadovali. Vzhledem k tomu, že uvedení tohoto údaje ničemu nevadí, bude se nadále u Odběratelů, kteří mají DIČ přiděleno toto vždy zobrazovat. Pokud bychom tomu chtěli přesto zabránit, lze to udělat tak, že na obrazovce Detail Odběratele tento údaj, dotažený ze systému ARES, smažeme.